Šikovné ručičky

Školní potřeby:

• přezůvky (pevné s bílou podrážkou) • papírové kapesníky • hrníček (plastový) na pití – podepsaný – pouze ti, kteří mají zájem o pitný režim ve škole (100 Kč/ pololetí. Částka pokrývá pitný režim na 5 měsíců. Tedy zhruba 20 Kč na měsíc – 1 koruna denně. V rámci pitného režimu žáci dostávají velmi kvalitní čaje zn. Drana, ochucené citrónovým koncentrátem zn. Pfaner a malého množství cukru.)

Potřeby na matematiku:

2. ročník • pravítko • tužka č.2, č. 3 • gumu

3. – 5. ročník • pravítko • tužka č. 3 • trojúhelník s ryskou • kružítko • gumu

Potřeby na výtvarnou výchovu:

• zástěra/triko • voskovky • fix (hlavně černý) • temperové barvy • vodové barvy • štětce – plochý, kulatý č. 12, č. 4, č. 2 • tubičkové lepidlo – 2 ks • nůžky (v penále) • paleta

Potřeby do školní družiny:

• oblečení (popř. obuv) na ven • balík papírových kapesníků • kelímek na pití – podepsaný

Potřeby na tělesnou výchovu:

• oblečení do tělocvičny (kraťasy, tepláky, tričko, cvičky – nebo sportovní boty s bílou podrážkou)