Ve středu 1. září 2021 proběhne od 7. 15 nejdříve testování žáků 3., 4. a 5 ročníku. Žáci budou čekat „pod přístřeškem“, kde si je vyzvedne paní vychovatelka. Po testování odejdou s paní učitelkou do své třídy. Žáci si přinesou s sebou pouze psací potřeby a přezůvky. Při pohybu ve společných prostorech musí mít žáci roušku či respirátor. Vyučování končí v 10.00. Ranní a odpolední družina odpadá. Školní jídelna obědy nevydává.

Od třídní učitelky žáci dostanou:

  • seznam pomůcek pro nastávající školní rok
  • rozvrh hodin
  • informace o vyučování
  • omlouvání dítěte v době nepřítomnosti
  • pokyny pro zájemce o stravování
  • zápisní lístky do školní družiny
  • informace o plaveckém výcviku

Ve středu 1. září 2021 proběhne také od 7. 40 testování žáků 1. a 2. ročníku. Žáci budou čekat „pod přístřeškem“, kde si je opět vyzvedne paní vychovatelka. Do školy mohou pouze v doprovodu zákonných zástupců (otec a matka) žáci prvních ročníků, kteří budou mít po celou dobu pobytu respirátor.

Ve čtvrtek 2. září 2021 bude zahájen plavecký výcvik školy. První a druhá vyučovací hodina proběhne v režimu třídnické hodiny. Žáci si přinesou aktovky, ve kterých si odnesou učebnice. Poté bude probíhat plavecký výcvik. Návrat do školy je plánován po 12.00 hodině, následuje oběd. Ranní a odpolední družina již funguje v plném režimu.

V pátek 3. září 2021 již podle platného školního rozvrhu.

Pokud se chcete na cokoliv zeptat,
neváhejte nás kontaktovat.

 

Rádi vám odpovíme.

Kontaktní informace

725 378 178

Bohuslavice 175, Bohuslavice, 549 06

Navštivte nás na YouTube:

© 2022 – Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, web & design: FELAX