Vážení rodiče, milí žáci, milé kolegyně,
dnes máme poslední školní den. Vysvědčení jsou rozdána, školní lavice jsou prázdné a dětem začínají vytoužené letní prázdniny. A věřte mi, že si je všechny děti zaslouží. I když můžete mít pocit, že někdy pracují více, někdy méně a někdy skoro vůbec… mějte prosím vždy na paměti, že známka není to, co z vašich dětí udělá dobrého a slušného člověka.

I ten největší „lump“ je jen váš a je to prima člověk, který má ještě velký kus cesty před sebou. Oni jsou opravdu pořád jen děti, které si potřebují hrát, dovádět a být spolu.

Máte před sebou letní dovolené, společný čas pro vás a vaše děti. Dnes jsme si společně povídali, jak budou volný čas trávit, na co se těší a co je čeká. Společně jsme vyjmenovali nástrahy, které na ně v létě mohou čekat, na co si dát pozor a hlavně, že si moc přejí se tady v září opět společně sejít.

Dovolte mi vám také poděkovat za celoroční spolupráci, za váš přístup ke škole, za zájem a dění v ní. Máme za sebou opravdu kus práce. Proběhla celá řada mimoškolních akcí, děti se účastnily matematických, výtvarných a literární soutěží. Za to také děkuji celému pedagogickému sboru.

V září na žáky bude čekat překvapení, nová školní knihovna se čtenářským koutkem. Ve třídách se objeví nové interaktivní tabule, místnosti budou nově vymalovány. Takže opravdu ani o prázdninách na vaše děti nezapomínáme.

Už teď máme naplánované akce, které proběhnou v listopadu a  prosinci. Můžete se také těšit na zcela nové a moderní webové stránky školy, které se rozběhnou se začátkem školního roku. Jako novinku také připravujeme on-line žákovské knížky pro žáky 2. – 5. ročníku.

Velmi rád bych také poděkoval paní Seidlové a panu Merclovi, kteří nám letos zajistili odvoz sběru. Celé školské radě, včetně její předsedkyně paní Hronovské, za celoroční podporu a aktivní zájem o dění v naší škole.
Přeji vám léto plné sluníčka, pohodový čas strávený s vašimi dětmi a nejbližšími.

V září se na vás budu opět těšit.

Mgr. Zdeněk Stuchlík
ředitel školy

Pokud se chcete na cokoliv zeptat,
neváhejte nás kontaktovat.

 

Rádi vám odpovíme.

Kontaktní informace

725 378 178

Bohuslavice 175, Bohuslavice, 549 06

Navštivte nás na YouTube:

© 2022 – Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, web & design: FELAX