Návštěva Jana Birkeho

První školní den jsme u nás přivítali vzácnou návštěvu, starostu Náchoda Jana Birkeho, který si prohlédl budovu školy, barevně vymalované učebny s novými tabulemi, odborné dílny s robotickými stavebnicemi, 3D tiskárnou, dále se zastavil v šicí dílně, čtecím koutku pro žáky a upraveném zázemí pro učitele.

Moc nás potěšila slova pana starosty, která při návštěvě pronesl:
„Po dvou letech jsem si prohlédl, jak vzkvétá škola, kterou jsem měl tu čest podpořit ještě v době, kdy jsem byl poslancem. Na pozvání pana ředitele a pana starosty jsem si prohlédl vybavení učeben a zázemí školy pořízené díky dotacím a od sponzorů. Tady je vidět neuvěřitelný kus práce. To, co se svým úžasným týmem lidí pan ředitel Zdeněk Stuchlík dokázal v tak ‚malé škole‘, má můj nesmírný obdiv. Že to tady všichni dělají s láskou a obrovským zapálením, je cítit na každém kroku. Tohle nadšení, které se neobejde samozřejmě bez podpory pana starosty Jiřího Tojnara jako zřizovatele, rozhodně stojí za to podpořit! Smekám před vámi, fandím vám a držím vám palce!“

Děkujeme panu starostovi za návštěvu a příjemně strávený čas.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Pokud se chcete na cokoliv zeptat,
neváhejte nás kontaktovat.

 

Rádi vám odpovíme.

Kontaktní informace

725 378 178

Bohuslavice 175, Bohuslavice, 549 06

Navštivte nás na YouTube:

© 2022 – Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, web & design: FELAX